Skip to content

Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na poniższe stanowiska. Zapoznaj się z ofertami i złóż aplikację. Jeśli masz analityczny i otwarty umysł, lubisz podejmować nowe wyzwania i cenisz pogłębianie wiedzy – czekamy właśnie na Ciebie.

Jeśli obecnie nie znajdziesz interesującej Ciebie oferty pracy, a chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij aplikację (CV + list motywacyjny) drogą mailową na adres: rekrutacja@dms.informer.info.pl. Zachowamy Twoje dokumenty w bazie i wrócimy do nich
w trakcie rekrutacji na odpowiednie stanowisko.

Konsultant do działu Cen Transferowych

Poszukujemy osoby doświadczonej w obszarze cen transferowych. W zakresie zadań takiej osoby znajduje się: sporządzanie dokumentacji cen transferowych, doradztwo, audyty i przeglądy dokumentacyjne, analizy rynków i branż w zakresie transfer princing.
Czytaj dalej...

Księgowa/y

Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy wzmocnią nasz Dział Usług Finansowych. Jeśli jesteś absolwentem studiów ekonomicznych o specjalności rachunkowość, audyt lub kontroling, masz analityczny umysł i cenisz rozwój – dołącz do nas!
Czytaj dalej...

Praktykant / stażysta w Dziale Doradztwa Podatkowego

Jesteś studentem/studentką IV, V roku studiów ekonomicznych, prawniczych lub pokrewnych? Interesują cię zagadnienia z zakresu prawa podatkowego i wiążesz z nimi swoją przyszłość zawodową? Pragniesz zdobyć doświadczenie, które otworzy przed Tobą pierwsze drzwi w karierze? Zapraszamy na praktyki w Dziale Doradztwa Podatkowego.
Czytaj dalej...
EnglishGermanPolish