Skip to content

Outsourcing kadrowo-płacowy

Powierzenie czynności kadrowo-płacowych zaufanemu zewnętrznemu partnerowi, poprzez redukcję kosztów, gwarancję terminowości i ciągłości wykonywanych zadań
z zakresu kadr i płac, pozwala na zwiększenie efektywności biznesu naszych Klientów.

Zapewniamy bezpieczeństwo oraz poufność danych finansowych i pracowniczych. Jako spółka doradztwa podatkowego jesteśmy objęci tajemnicą zawodową, w związku z czym nasi Klienci mają gwarancję, że przekazane informacje będą wykorzystane tylko w celu związanym z realizacją zadań wynikających z umowy.

W ramach outsourcingu stosujemy rozwiązania, dzięki którym z powodzeniem usprawniliśmy funkcjonowanie procesów kadrowo-płacowych realizowanych
u naszych Klientów. Dbamy jednocześnie o ich elastyczność oraz dostosowanie do indywidualnych warunków biznesowych każdej z firm.

Stawiamy na skuteczność. Realizując usługi łączymy potencjał naszego zespołu z nowoczesnymi rozwiązaniami IT. Zależy nam aby korzystanie z usług outsourcingu kadrowo-płacowego dawało naszym klientom pewność co do prawidłowości zleconych zadań i w konsekwencji możliwość komfortowej koncentracji na zasadniczej działalności biznesowej.


Korzyści outsourcingu kadrowo-płacowego

 redukcja kosztów funkcjonowania firmy (specjaliści, oprogramowanie, szkolenia)

 terminowość i gwarancja ciągłości realizacji zleconych zadań

 bezpieczeństwo oraz poufność danych finansowych i informacji pracowniczych

 komfort możliwość koncentracji na zasadniczej działalności biznesowej

 dostęp do nowoczesnych rozwiązań IT


Zakres usług

Zobacz ofertę

Cennik
Skomponuj usługę dostosowaną do potrzeb Twojej firmy korzystając z naszego interaktywnego kalkulatora. Wybierając konkretne rozwiązania jesteś na bieżąco informowany o koszcie usługi.

 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Dawid Michalak
Partner
Tel.: +48 71 79 25 993
dawid.michalak@dms.informer.info.pl

EnglishGermanPolish