Skip to content

Kadry i płace

Prawidłowo prowadzone kadry i płace pozwalają zwiększyć efektywność
i skuteczność działań biznesowych.

Dział Usług Finansowych DMS TAX wspiera Klientów w bieżącym i długofalowym zarządzaniu kadrowo-płacowym. W ramach usług oferujemy kompleksową obsługę
w zakresie kadr i płac oraz doradztwo w obszarze prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych.

Łącząc wieloletnie doświadczenia ze znajomością aktualnych przepisów prawa pracy
i wiedzą z zakresu księgowości, podatków oraz prawa jesteśmy w stanie realizować najbardziej złożone zagadnienia.

Ponadto dzięki wprowadzonym procedurom oraz rozwiązaniom IT zapewniamy prawidłowość przedstawianych informacji kadrowo-płacowych.


Dlaczego warto?

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

Jako spółka doradztwa podatkowego jesteśmy zobowiązani do pełnej poufności danych. Wszyscy nasi pracownicy objęci są tajemnicą zawodową, co oznacza, że jesteśmy w stanie zapewnić Klientom bezpieczeństwo przetwarzanych informacji.

EFEKTYWNOŚĆ

 

Mając na celu podnoszenie jakości usług, w codziennej pracy kierujemy się ciągłą poprawą efektywności realizowanych zadań i czynności. Aby osiągnąć najlepsze efekty bazujemy na rozwiązaniach, które z sukcesem wdrożyliśmy w firmach naszych Klientów, w rezultacie usprawniając funkcjonowanie wielu procesów kadrowo-płacowych.

DOSTĘP DO SPECJALISTYCZNEJ WIEDZY

 

Pragniemy zapewnić najwyższy poziom merytoryczny oferowanych usług, dlatego szczególnie dbamy o podnoszenie kompetencji i umiejętności naszego zespołu. Naszym specjalistom zapewniamy dostęp do aktualnych źródeł wiedzy, interpretacji, opracowań oraz profesjonalnych szkoleń.

JAKOŚĆ

 

Działamy zgodnie z najlepszymi standardami i przepisami prawa krajowego oraz europejskiego. Własna infrastruktura IT oraz nowoczesny system ERP enova wraz z kompatybilnymi aplikacjami pozwalają na skuteczną realizację zadań oraz elastyczność opracowywanych rozwiązań. Ponadto, ponieważ szczególnie cenimy wysoki poziom merytoryczny wykonywanej pracy, wprowadziliśmy wewnętrzne procedury kontrolne.


Zakres usług

Z chęcią udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat świadczonych usług w zakresie finansów i księgowości. Zapraszamy do kontaktu.

Dawid Michalak
Partner
dawid.michalak@dms.informer.info.pl

EnglishGermanPolish