Skip to content

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe jest naszą kluczową specjalizacją. Ścisła współpraca doświadczonych doradców podatkowych, konsultantów ds. cen transferowych, księgowych oraz specjalistów ds. kadr i płac pozwala nam na kompleksową analizę każdego z prowadzonych projektów podatkowych, jak również uzyskanie efektu synergii we wszystkich realizowanych działaniach.

Zawsze uwzględniamy indywidualne założenia biznesowe oraz oczekiwania Klienta, dążąc do osiągnięcia przez niego maksymalnych korzyści. Wiemy, że bezpieczeństwo podatkowe stanowi istotny element efektywności. Dzięki zdobytym na przestrzeni lat doświadczeniom oferujemy usługi na najwyższym poziomie, wdrażamy rozwiązania zgodne z najlepszymi standardami, wytycznymi i przepisami prawa.

Zachęcamy do zapoznania się z zakresem świadczonych usług w obszarze doradztwa podatkowego oraz zapraszamy do kontaktu.

Doradztwo podatkowe

Bezpieczeństwo podatkowe i racjonalny poziom obciążeń to ważny element efektywnego biznesu. Dlatego wspieramy naszych Klientów na każdym etapie realizowanych projektów, wskazując im drogę w często nieczytelnym
i nieprzewidywalnym otoczeniu podatkowym.

Dział Doradztwa Podatkowego DMS TAX świadczy kompleksowe usługi doradcze
w zakresie podatków krajowych oraz międzynarodowych. Nasi konsultanci pomagają Klientom w opracowywaniu rozwiązań, których celem jest minimalizacja obciążeń i ryzyk podatkowych oraz maksymalizacja bezpieczeństwa i korzyści finansowych. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu optymalnych struktur oraz kwalifikacji prawno-podatkowych.

Oferowane przez DMS TAX usługi bieżącego doradztwa obejmują działania wobec zdarzeń zaistniałych i przyszłych oraz pomoc w sytuacji prowadzonych postępowań podatkowych lub też przygotowania i zabezpieczenia Klienta na ich wypadek.


Korzyści outsourcingu
doradztwa podatkowego

Nasze doświadczenia dowodzą, iż zagadnienia podatkowe w firmach często rozwiązywane są wyłącznie w działach ekonomicznych, bez współpracy z obszarem prawnym, inwestycyjnym, produkcyjnym, marketingowym czy sprzedażowym.

Pominięcie niektórych informacji może mieć jednak kluczowe znaczenie dla opracowywanych rozwiązań. Dopiero uchwycenie całości zagadnień biznesowych pozwala racjonalnie i bezpiecznie prowadzić działalność gospodarczą.

Kompleksowe podejście naszego zespołu do realizowanych projektów umożliwia:

 optymalne modelowanie zagadnień biznesowych z uwzględnieniem skutków podatkowo-prawnych oraz istotnych kwestii produktowych, sprzedażowych i prawnych

  uniknięcie błędów i pułapek wynikających z jakości obowiązujących przepisów prawa korzystanie z lat doświadczeń we współpracy z organami podatkowymi

 zmniejszenie czasowego zaangażowania Klienta w długotrwałych sporach oraz postępowaniach podatkowych i sądowych

 zlecenie spraw podatkowych podmiotowi, który ponosi odpowiedzialność bezpośrednio regulowaną przepisami prawa

 wykorzystanie zdobytych doświadczeń we współpracy z wieloma firmami z różnych branż


Zakres usług w obszarze doradztwa podatkowego

Zobacz nasze doświadczenia


Trzymamy rękę na pulsie
Na bieżąco informujemy o zmianach w prawie podatkowym.

Nasi doradcy przedstawiają interpretacje obowiązujących przepisów, przytaczają istotne wyroki, dają wskazówki w cyklicznie opracowywanym  biuletynie Tax24 oraz przeglądzie prasy TaxPress. Przygotowują alerty podatkowe odnośnie kwestii, które
w wyraźny sposób oddziałują na podatników. Zachęcamy do korzystania z ich wiedzy
i doświadczenia.

Zapisz się na newsletter

EnglishGermanPolish