Skip to content

Baza wiedzy - portal cenytransferowe.org

Dział Cen Transferowych DMS TAX stworzył pierwszy specjalistyczny serwis o cenach transferowych, stanowiący obszerną bazę wiedzy dotyczącą tej tematyki ze szczególnym uwzględnieniem takich obszarów jak: Podatki i prawoFinanse i rachunkowość oraz Ekonomia i zarządzanie.

Celem portalu www.cenytransferowe.org jest dostarczenie jego użytkownikom kompleksowej wiedzy na temat cen transferowych, począwszy od definicji zagadnienia i podstawowych pojęć, poprzez akty prawne, metody szacowania oraz dokumentację podatkową, na oddziaływaniu na poszczególne obszary działalności przedsiębiorstwa kończąc.

Portal kierujemy zarówno do praktyków, którzy na co dzień zajmują się zagadnieniem cen transferowych – kadry menedżerskiej, księgowych, biegłych rewidentów, radców prawnych oraz pracowników administracji podatkowej, jak i obcujących z nią w aspekcie teoretycznym studentów oraz pracowników naukowych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin www.cenytransferowe.org i zachęcamy do zgłębiania wiedzy!

Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji na temat usług w zakresie cen transferowych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

EnglishGermanPolish