Skip to content

Aktualności

Na bieżąco informujemy o nowelizacjach przepisów, aktualnym orzecznictwie oraz powiadamiamy o istotnych wydarzeniach z życia naszej firmy.

Wesołych Świąt

Życzymy Państwu zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych. W tym szczególnym czasie dystansu i izolacji Świąt pełnych harmonii i ciepła oraz pogody ducha. Smacznego jajka i mokrego dyngusa.
Czytaj dalej...

TaxALERT 1 kwietnia 2020

Przekazujemy Państwu podsumowanie w zakresie rozwiązań przyjętych w ramach tzw. Tarczy antykryzysowej oraz dotychczas uchwalonych aktów wykonawczych.
Czytaj dalej...

TaxALERT 18 lutego 2020

Podatnicy, którzy sporządzają dokumentację podatkową za rok podatkowy rozpoczynający się po dn. 31.12.2017 r. na podstawie tzw. „starych przepisów” i których rok podatkowy kończy się po dniu dn. 30.09.2019 r. są zobowiązani do złożenia poszczególnych dokumentów w terminie 3 miesięcy od zakończenia roku podatkowego. Zapraszamy lektury artykułu.
Czytaj dalej...

TaxALERT 11 grudnia 2019

W związku ze zmianami w obszarze prawa podatkowego opracowaliśmy dla Państwa TaxALERT, w którym omawiamy temat związany z obowiązkiem zgłoszenia beneficjenta rzeczywistego do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych.
Czytaj dalej...

Serdeczne życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia

...aby ten wyjątkowy czas upłynął w spokojnej atmosferze a nadchodzący 2020 rok przyniósł wiele inspiracji oraz radości z realizacji nowych projektów.
Czytaj dalej...

Najważniejsze zmiany w przepisach podatkowych od 1 września 2019 r do stycznia 2020 r.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym TaxALERTem z 9 października 2019, w którym omawiamy najważniejsze zmiany w przepisach podatkowych w ostatnich miesiącach 2019 roku.
Czytaj dalej...

Radosnych Świąt

Życzymy Państwu Świąt radosnych, pełnych ciepła rodzinnego, a w 2019 roku sukcesów w pracy oraz życiu osobistym.
Czytaj dalej...

RODO

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności i wprowadziliśmy zmiany w zakresie ochrony i przetwarzania danych osobowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wprowadzonych zmian.
Czytaj dalej...

TaxPress nr 13/2018

W dzisiejszym wydaniu TaxPress polecamy Państwa uwadze artykuł pt. "Pusta faktura bez odliczenia - wyrok NSA", w którym Aleksandra Tarka zwraca uwagę na wyrok NSA dotyczący prawa do odliczenia VAT z tzw. pustych faktur.
Czytaj dalej...
EnglishGermanPolish